ראיתי את השנאה

ראיתי את השנאה

ראיתי את השנאה

 שעה שאני עוצר קמעא, ומתבונן באירועים שקרו מאז בחרו בי 26,000 איש להיות נציגם בכנסת, אני עומד נדהם למול השטפון האדיר של שנאה יוקדת מצד האספסוף הליברלי-אינטלקטואלי. "גזען", "פשיסט", "מטורף", "חזיר", הם חלק מהתיאורים העדינים יותר אשר נשלפו ע"י ההומניסטים הליברלים הדמוקרטים של המדינה היהודית ועמיתיהם באמריקה. "היטלר", "נאצי", היו הקללות היותר עסיסיות (ורלוונטיות) אשר הוטחו לעברי. וכמובן, הכל בא מכיוונם של אנשים שמתהדרים בתרבותיות שלהם, במשחק ההוגן שלהם, בסובלנות הדמוקרטית וביכולת האינטלקטואלית לדון בכל נושא שהוא, בצורה רציונלית, נינוחה ושקולה. השנאה שלהם היא ארסית, מלאת רוע.

במשך התקופה מאז נבחרתי לכנסת, ראיתי שנאה והשמצות ושקרים וצווחות, ריר מריר לא רציונלי והיסטרי, והכל על רקע סירוב מטמטם מצידם להתמודד איתי באף אחד מהנושאים הנידונים. ראיתי טלוויזיה ורדיו ממלכתיים שקבעו שעל מאיר כהנא, חבר כנסת שהם מתנגדים לו בחריפות, ייאסר מסיבה זו להופיע בתוכניות; ייאסר לדווח על תגובותיו; ייאסר לכסות את מסיבות העיתונאים שלו. ראיתי עיתונות צהובה ושקרים כל כך בולטים ומכוונים שכל מטרתם ללכלך ולהשמיץ. ראיתי את הצבא (שהנייטרליות והמעמד הבלתי פוליטי שלו חייבים להישמר, כדי לאחד, במקום לתקוע יתד נוסף בפרימת המרקם של העם) מתכנן מסע תעמולה של שנאה והשמצה נגד מאיר כהנא, חבר כנסת, תוך שהוא מכריח חיילים להשתתף בהרצאות של שמאלנים שמטפטפים שנאה וארס. ראיתי את תחנת השידור הצבאית הרשמית מקדישה יום שלם להתקפה בלתי פוסקת נגד מאיר כהנא, חבר כנסת, כולל הוקעה של ה"פשע" שלו  -השאיפה שלו לחוק יהודי במדינה היהודית. ראיתי במשך שנה אחת יותר שינויים בתקנון הכנסת מאשר בכל 36 השנים הקודמות של המדינה, הכל במטרה להגביל ככל האפשר את יכולתו של מאיר כהנא, חבר כנסת, לממש את זכותו לנאום ולהציע חוקים. ראיתי את הכנסת מעבירה חוק שמתיר ליושב ראש, על דעת עצמו, ובלי צורך לנמק, לסרב להעלות כל חוק שבעיניו הוא "גזעני", כאשר אין כל הגדרה חוקית לגזענות. ראיתי את המאמץ שהושקע כדי לפסול שני חוקים שהוצעו ע"י כהנא, ואשר ציטטו את הרמב"ם מילה במילה, בטענה שהם גזעניים!

ראיתי חוק שעבר, אשר נתן לועדה פוליטית את הזכות לפסול רשימה כ"גזענית", כאשר גזענות מוגדרת כ"לעורר מדנים בין חלקי אוכלוסיה"  -הגדרה שיכולה לפסול כל רשימה בישראל, כל עיתון בישראל, כל אדם שני בישראל. ראיתי משטרה המסרבת באופן שרירותי להעניק רשיון לעצרות עם; כאשר במקרה אחר, הם מתירים לערוך הפגנת-נגד במרחק של שלושים מטר מעצרת שלנו, עם רמקול מרעיש ואלפי משרוקיות שמונעים את שמיעת הנאום. ראיתי קריאות גלויות ונטולות-בושה התובעות למנוע באופן פיזי את מאיר כהנא, חבר כנסת, מלדבר. ראיתי חברי כנסת יוצאים מהאולם כאשר מאיר כהנא, חבר כנסת, קם לנאום; ובכך הם מצדיקים את יציאתם החוצה של ערבים, קומוניסטים ונציגי מדינות העולם השלישי, בשעה שנציגים ישראליים באו"ם  -אשר אותם הם מחשיבים לגזענים בגלל שהם ציונים  -קמים לנאום. ראיתי אנשי מימסד יהודים אמריקאיים, ליברליים מתקדמים, משתפים פעולה עם השקרים וההשמצות, ואת הסירוב שלהם לשבת באותו שולחן ולדון בנושאים עם מאיר כהנא, חבר כנסת, ובכך מצדיקים את ה"קיצוניים" של אש"ף שאינם מוכנים להשתתף בדיונים עם ציונים. ראיתי בתי כנסת ו"טמפלים" שארחו ערבים וכושים אנטישמיים, בשעה שהם סירבו לתת למאיר כהנא, חבר כנסת, לדבר שם. ראיתי אנשי מימסד יהודים בארה"ב לוחצים על בתי מלון ואולמות לבטל חוזים לעריכת כנסים ע"י מאיר כהנא, חבר כנסת. ראיתי אנשי מימסד יהודים בקנדה ובבריטניה, מבקשים מהממשלות שלהם לסרב להרשות למאיר כהנא, חבר כנסת, להיכנס לתוך המדינה שלהם  -והם הצליחו בכך.

ראיתי מאמץ משותף של ישראל וארה"ב לשלול את האזרחות האמריקאית ממאיר כהנא, חבר כנסת, למרות העובדה שחברי כנסת אחרים בעלי אזרחות כפולה מעולם לא עמדו תחת איום כזה. ראיתי את נשיא מדינת ישראל מקבל בביתו קומוניסטים ופרו-ערבים ומסרב לעשות כך למאיר כהנא, חבר כנסת. ראיתי את הנשיא הזה משתתף בשמחה בוועידה של המפלגה הקומוניסטית הישראלית, שבמסגרתה הוקראה הודעה מערפאת המגנה את ישראל, שעה שהנשיא סירב להשתתף בוועידה הארצית של המפלגה של מאיר כהנא, חבר כנסת גם הוא. ראיתי את ראש ממשלת ישראל מצהיר שהוא לא מחשיב את חבר הכנסת מאיר כהנא כחלק מהעם היהודי, ובכך פותח את הפתח לקבוצות של דתיים להציע יחס דומה כלפי יהודים אחרים. ראיתי את הנוער השמאלני עם החולצות הכחולות של השומר הצעיר והנוער העובד שלא לימדו אותו  -כשפניהם מעוותות בכיעור שלא יאמן, פיהם מקלל, ובידיהם הם עושים תנועות מגונות אפילו בשעה שהם זרקו ביצים ואבנים ביהודים אחרים. ראיתי את השנאה ואת הצביעות, כאשר אלו שמשתוללים נגד ה"פנאטים" שזורקים אבנים בגלל השבת, זרקו בעצמם אבנים בגלל "פשיזם"; כאשר אלו שסוגדים למזבח הדמוקרטיה, ניסו לפוצץ כנס חוקי וניסו למנוע את חופש הביטוי; כאשר אלו שגינו את אנשי ה"ימין" בגלל חוסר כבוד לחוק, הסתערו על הבמה שניתנה באופן חוקי ע"י רשיון משטרתי. ראיתי רצח בעיניים של השמאלנים, "ערב רב" שהסתננו לתוך העם היהודי וזיהמו אותנו בשנאתם העצמית החולנית ושנאתם ליהודים אחרים. שמעתי קריאה להרוג יהודים, בלי שמנהיג יהודי או אינטלקטואל או עיתון או ליברל-הומניסט יקום כנגד זה! ראיתי הסתה להרוג יהודים, היתר גלוי והיסטרי, גיוס כל המערכות כדי לשפוך דם יהודי. שמעתי יהודים שבאו אלי בהתרגשות ובדאגה העמוקה ביותר ואמרו לי: שמור על עצמך, היזהר.

 
ראיתי את הפרצוף של פשיזם אמיתי, של אכזריות אמיתית, של חייתיות, וחשוב שגם אתם תראו אותו. מפני שהפרצוף הזה הוא הפרצוף של עברים-מתגויים, אשר מייצגים את כל מה שזר ועומד בסתירה מוחלטת ליהדות, ואשר מונעים ע"י חולניות פתאלוגית לנסות לחסל את סלע קיומם.

שלא תהיה שום טעות. אלה השונאים, ששנאתם היא שנאה יסודית הנובעת מעומק הווייתם, שהכיעור שלהם מדיף סרחון שבא מעומק נשמתם  -אלה הם הפשיסטים האמיתיים, אלה הרוצחים האמיתיים. הם שאפו ושואפים לחסל את כהנא  -אבל רק כסמל של היעד האמיתי של השנאה שלהם. הם שונאים את כהנא  -כי הם שונאים יהדות ויהודים ואת עצמם. ואין דבר שהם לא יעשו על מנת למחוק את היהדות שאותה הם רואים, בצדק, כיהדות האמיתית, יהדות שמוכיחה שהחיים שלהם הם זיוף, ריקנות ובהחלט לא חיים יהודיים. ועליהם אמרו חכמינו: "גדולה שנאה ששונאין עמי הארץ לתלמיד חכם יותר משנאה ששונאין גויים את ישראל" (פסחים מט: ). הרבה יותר גדולה. הרבה, הרבה יותר גדולה. והרבה יותר מסוכנת.

הם שונאים את השבת והם שונאים את ההלכה היהודית והם שונאים את הישיבות והם שונאים את הרבנים. והם שונאים להיות יהודים והם שונאים את ה' והם שונאים את כהנא בהיותו מייצג של כל זה. והם שונאים את המציאות המרה של מאות אלפי תומכים המאמינים בכל אותם הדברים שהם שונאים, ומשום כך הם מוכנים להשתמש בכל האמצעים הקיימים כדי לחסל את היהודיות של היהודים.