• דף הבית >
  • ספרים >
  • הצעות לסדר היום: דברי הרבנים על בית המשפט והשופטת י"א כסלו תשמ"ח (2.12.87)

הצעות לסדר היום: דברי הרבנים על בית המשפט והשופטת י"א כסלו תשמ"ח (2.12.87)

הצעות לסדר היום: דברי הרבנים על בית המשפט והשופטת י"א כסלו תשמ"ח (2.12.87)

הצעות לסדר היום: דברי הרבנים על בית המשפט והשופטת
 י"א כסלו תשמ"ח (2.12.87)

אדוני היושב-ראש, כנסת נכבדה, לפנינו עוד ניסיון מצד הצבועים השמאלנים לסתום פיות. אין כמו אלה המקרקרים מדי יום על הדמוקרטיה, הם הם הפאשיסטים, הפנטים האמיתיים.

אני מברך את כל אלה: הרבנים, אישי ציבור וסתם יהודים, שקידשו שם שמים כאשר גינו את פסק-הדין המזעזע של השופטת, בעלת הפרופסור השמאלני, איש ר"צ שחתם על מודעה שתמכה באיש אש"ף, פייסל חוסיני; פסק-דין שהורתו בכפירה ולידתו בקריאת תיגר על קודשי ישראל. פסק-הדין הזה אינו מכוון נגד השבת בלבד, אלא הוא חלק בלתי נפרד של מלחמת הג'יהאד הפתולוגית של השמאל הפנטי והקיצוני נגד תורת ישראל והיהדות עצמה. כולם יחד, השופטת, אנשי ר"צ - רומסי ציון - אינטלקטואלים למיניהם, כלי התיקשורת המושחתים, כל שרצי הקופה, קמו על השם ועל משיחו. המלחמה הזאת תקבע אם המדינה הזאת תהיה יהודית או גויית הדוברת עברית. המלחמה הזאת תקבע את עתידו של עם ישראל, כי, דעו, אלה שעולים על הבריקדות בלהט המרד נגד ריבון העולם הכול יכול הם שיביאו עלינו את חרון אף השם, העונש הנורא המוכן למורדים ולפורקי עולו.

משום כך חובה עלינו להבטיח את תבוסתם של אלה. שופטת המורדת בתורה, אין לה חסינות מביקורת.

היו"ר מ' כהן אבידב:
-------------------
חבר הכנסת כהנא, אני מבקש שתסיים.

מאיר כהנא (תנועת כך):
---------------------
היא מורדת עם גלימה ובלי גלימה.

אני מסיים. כופרת היא כופרת. ודווקא היא הוכיחה את האמת, שמקום המשפט הוא הרשע. אני מברך כל יהודי, שמילא את חובתו להגן על כבוד קודשי ישראל. אין חוכמה ואין תבונה ואין עצה נגד השם - שופט, פסק-דין, חוק הנוגד את ההלכה, הרי הוא כעפרא דארעא, בטל ומבוטל, לא שריר ולא קיים.