נאום בעת הדיון על חוק רשות השידור. י"א אדר תשמ"ח (29.2.88)

נאום בעת הדיון על חוק רשות השידור. י"א אדר תשמ"ח (29.2.88)

נאום בעת הדיון על חוק רשות השידור.
 י"א אדר תשמ"ח (29.2.88)

כבוד היושבת-ראש, כנסת נכבדה, חוק רשות השידור - מהו השורש של "שידור", שד? שוד? השד, הדיבוק, שדבק בנו ומטריף את דעתנו? השוד, שוד הערכים היהודיים הקדושים והנבחרים של תורת השם? שוד הציונות האמיתית, השפויה, של אבותינו הקדושים? שוד הביטחון העצמי, הביטחון בצדקת דרכנו?

חז"ל אמרו: יש קונה עולמו בשעה אחת. חברי הכנסת, חרף פשעיכם הרבים, נשארה לכם דרך לקנות את עולמכם בשעה אחת: חסלו את המפלצת הזאת, הנקראת "רשות השידור" -
הטלוויזיה והרדיו, שהורתם בשנאה עצמית ולידתם בתקיעת סכין בגב האומה, ששונאת את תורת השם שנאה פתולוגית, שונאת את העם היהודי שנאה תהומית, ושונאת את עצמה שנאה חולנית.

השמאל המכוער השתלט על הטלוויזיה ועל הרדיו. הזיבורית שבקרבנו צפה למעלה וכבשה את כלי התקשורת הממלכתיים. היום משלם העם כולו בעד הטעות הנוראית, הגובלת בפשע, של מנחם בגין, שסירב לנקות את הלכלוך הזה ולטהר את הזוהמה האנטישמית הזאת כאשר הגיע הליכוד סוף סוף לשלטון. בגין והליכוד השאירו שם את כולם, את כל התבוסתנים, את כל החולים, את כל עוכרי ושונאי ישראל. היום כולנו משלמים על כך.

הטלוויזיה והרדיו הם סכנה גדולה לאין שיעור מאש"ף. יומם ולילה פורצים הם לבתינו להרעיל את ילדינו בהתייוונות, לשטוף את מוחותיהם בסם המוות השמאלני של רגשות האשמה. הם הורסים את צה"ל, מחריבים את חיילינו, ומקריבים את המדינה על מזבחה של עבודה זרה.

חברי הכנסת, השמאלנים, הרודים בנו בשוט התקשורת, ימיטו עלינו אסון לאומי, בכייה לדורות, אם לא ננקה אותם, אם לא נשים קץ להשתלטותם ואם לא נוציא את השוד, השד, הדיבוק המכוער הזה מתוכנו.

ובהזדמנות זו חשוב להזכיר לעם, עד כמה גדלה חוצפתם ועד כמה גדל ביטחונם העצמי, עד כמה הם רואים את עצמם מעל לכל חוק, כל סמכות וכל גוף ממלכתי.

לאחר שהשמאלנים, הבולשביקים האלה, קבעו שחבר הכנסת מאיר כהנא, אדם שנבחר לכנסת על-ידי אזרחים בבחירות דמוקרטיות, לא יוכל להופיע בתוכניות שלהם, ולאחר שהחליטו כי הסיקור שיקבל יהיה המינימלי שבמינימליים, פנינו לבג"ץ וזכינו בהחלטה חד-משמעית, שציוותה על רשות השידור להעניק לי את כל הזכויות המגיעות לשאר חברי הכנסת.

בבוז מופגן לעגו השמאלנים לשופטי בית-המשפט העליון, והמשיכו את החרם כמו שהיה ואף ביתר-שאת.

טוב, מעז עוד יצא מתוק. הרי כל התהליך הזה יוצר תקדים, תקדים לדורות, תקדים לכהנא. אם היום מותר להחרים חבר הכנסת מסוים, הרי כאשר נגיע בעזרת השם לשלטון ונזרוק מרשות השידור את פלוגות הסער, הפאשיסטים השמאלנים, גם נבטיח שהרבה חברי כנסת עוכרי ישראל לא ייראו ולא יישמעו. חשבון יש לנו עם השמאלנים של רשות השידור, והוא ייסגר בעזרת השם.